Dělení autoskel, výroba a recyklace autoskla, srovnání pojišťoven

GFB Autosklo Servis s.r.o. vám touto cestou nabízí získat přehled v oblasti autoskel. Autosklo a služby kolem něj, jsou poměrně různorodé a může být obtížnější získat detailnější informace. Ochotně se vám a vašim otázkám budeme věnovat při návštěvě našeho autosklo servisu nebo při telefonátu na číslo 274 783 180.

Autoskla, podrobný přehled

Máte-li zájem dozvědět se více o dělení autoskel, výbavě čelních skel či zadních a bočních autoskel, zavítejte do sekce věnované rozdělení autoskel a jejich výbavě.


Oprava autoska hrazená z povinného pojištění

Setkali jste se s nekorektním jednáním pojišťovny při likvidaci pojistné události? A jak takovým praktikám předcházet? Občanského sdružení „Autosklo“ vám bezplatně pomůže s právními problémy spojenými s opravami autoskel a vyřizováním jejich PU.


Srovnání produktů pojišťoven

Zajímalo by vás, kolik můžete na pojištění autoskla ušetřit? Nabízíme srovnání cen a jednotlivých produktů pojišťoven v závislosti na havarijním a odpovědnostním pojištění. Uvedená data mají pouze informační charakter, sekci budeme průběžně aktualizovat. Srovnání pojišťoven zde.


Průběh výměny autoskla v obrazech

Chtěli byste vidět, jak probíhá výměna autoskla? Připravili jsme pro vás fotografickou exkurzi do naší provozovny. Představíme vám profesionální postup výměny čelního skla osobního automobilu krok za krokem.


Výroba a recyklace autoskla

Zatímco vývoj autoskel sahá až na samý počátek rozvoje automobilové výroby, otázka recyklace autoskel se u nás ještě stále v mnoha případech opomíjí. Více o tématu naleznete v sekci zaměřené na výrobu a reciklaci automobilových skel.