Výměna autoskla, leptání vin, instalace fólie na auto – autofólie, opravit čelní sklo, pick-up servis, prodej autoskel, čistění interiéru vozidla (pro fleetové programy)

 

GFB Autosklo Servis s.r.o je tu pro vás, potřebujete-li vyměnit čelní sklo, opravit drobné poškození, profesionálně nainstalovat tónované fólie na auto nebo bezpečnostní autofólie či zabezpečit vozidlo metodou leptání VIN kódu na sklo. Zajistíme také prodej autoskel.

Autosklo Praha nabízí kompletní služby v oblasti servisu autoskla pro čelní sklo na osobní vozidla, čelní sklo pro užitková vozidla  a čelní sklo pro nákladní automobily i čelní sklo pro autobusy. Schrnutí služeb Autosklo Praha provádí instalace autofólie, instalace bezpečnostní fólie na auto,  prodej autoskel, leptání vin kódu.


Výměna a prodej autoskel, opravy

Naše Autosklo Praha nabízí opravy, výměny, prodej autoskel a montáž autoskla a montáž fólie na auto u vozů Škoda, Renault, Citroen, Ford, Audi, BMW, VW, Opel, Fiat a dalších značek osobních, užitkových a nákladních automobilů i autobusů. Upřednostňujeme prodej autoskel  renomovaných výrobců, jako jsou Saint Gobain Securit, Splintex,a Pilkington Provádíme zcelování bodových poškození a prasklin čelního skla. Při pojistné události nebo připojištění vyměníme čelní sklo zdarma dle smluvních vztahů s pojišťovnami. Detailní popis výměny a opravy autoskel


Tónování autoskel fóliemi

Autosklo Praha provádí instalace autofólie protisluneční a bezpečnostní s atestem od Ministerstva dopravy a spojů ČR. Provedeme profesionální instalaci zatmavovací  fólie na auto nebo bezpečnostní fólie na auto pomocí vyndavání autoskel, ale také  bez nutnosti vyndavání autoskel. Více se dozvíte v sekci autofolie Llumar


Leptání čísla karoserie na autoskla, pískování

Zabezpečení vozidel značením autoskel, tzv. leptání automobilových skel sníží riziko krádeže vozu až o 96% po celou jeho životnost. Proto využijte naši cenově výhodnou nabídku leptání vin kódu (čísla karoserie) na autosklo

pozn. Dříve se vozy zabezpečovaly metodou pískování autoskel.


GFB Autosklo Servis s.r.o. pro firmy a podnikatele

Cílem Autosklo Praha je zajistit komplexní služby pro Vaši firmu v oblasti servisu autoskel ( instalace autofólie, prodej autoskel, instalace bezpečnostní fólie na auto), tak aby v případě problému byla minimálně narušena hlavní pracovní činnost Vašich zaměstnanců (FLEET PROGRAM). Přečtěte si více o naší nabídce pro firmy a podnikatele


Vyřízení pojistné události

Autosklo Praha Vás zastoupí  i při řešení pojistné události s pojišťovnou ( vyměnit – opravit čelní sklo) . Nezáleží již, zda se jedná o pojistnou událost hrazenou z povinného pojištění viníka, či o pojistnou událost hrazenou z připojištění čelního skla. V sekci naleznete i seznam partnerských pojišťoven GFB Autosklo Servis s.r.o.. Z pojištění skel je možné financovat  prodej autoskel a opravy autoskel. Zajímá vás rychlé a profesionální  vyřízení pojistné události? Kontaktujte Autosklo Praha!


Makléřský servis GFB Autosklo Servis s.r.o.

Jde o službu klientům ohledně sjednávání pojistných produktůzastupování při likvidaci PU (pojistné události) třetí osobou, makléřem. Bonusem k této službě je také instalace zatmavovací autofólie, instalace bezpečnostní autofólie.

Makléři je odměna v tomto případě vždy vyplácena pojišťovnou. Chtěli byste využít náš makléřský servis? Kontaktujte Autosklo Praha!

 

 

Instalace tónovací autofólie a bezpečnostní fólie na auto je zajímavé řešení pro zabezpečení a konfort  Vašeho vozidla.