Autofolie protisluneční a bezpečnostní fólie na autoskla


Autofolie jsou nejen doplňkem zlepšujícím vzhled automobilu, ale i účinným prvkem zvyšujícím pohodlí a bezpečnost cestujících. Zabraňují prostupnosti interiéru vozu tepelným zářením ze slunce a pomáhají tak vyrovnání teplot uvnitř vozu, tím zvyšují účinnost klimatizace. Autofolie dále snižují průhled dovnitř vozu, zvyšují tak pocit soukromí cestujících a napomáhají bezpečnosti, neboť brání zlodějům zahlédnout výbavu a věci ve voze i vlastnímu rozbití okna automobilu. Dále zvyšují bezpečnost cestujících při havárii – brání úlomkům ve volném pohybu uvnitř vozu a to především při bočním nárazu.

Fólie na autoskla značky Llumar jsou neustále vyvíjeny za použití nejmodernějších patentovaných technologií tak, aby splnily i ty nejnáročnější požadavky, které jsou na ně kladeny. Jejich kvalita, odolnost i možnosti aplikace na libovolná autoskla je řadí mezi špičku automobilových fólií. Jsou vyrobeny z ultračistého polyesteru, na povrchu je nanesena speciální SR vrstva zabraňující mechanickému poškození při běžném použití. Tato ochrana bez problémů odolá stahování oken, mytí, poškrábání nehty i náhodným úderům, například hračkami vašich ratolestí. Není výjimkou, že autofolie Llumar vydrží svému majiteli i přes deset let v neporušeném stavu.

Dalším důležitým postupem, zlepšujícím vlastnosti autofólií je tzv. sputtering, metalizování povrchu, které zajistí naprostou barevnou stálost po celou životnost folií. Maximální ochranu proti škodlivému UV záření zajišťuje přidání inhibitorů přímo do materiálu, z kterého je fólie vyrobena a ne jen přimícháním do lepu, jak tomu bývá u běžných autofolií. Předností těchto folií je i použití vysoce kvalitního lepidla HPR k připevnění na sklo. Tento lep se vyznačuje maximální pevností spojení s autosklem, hravě odolá rozmanitým klimatickým a povětrnostním podmínkám. Zcela vyloučena je i možnost vytváření prasklin či bublin. Autofolie Llumar lepíme na vnitřní stranu autoskel.


Protisluneční autofólie Llumar

  • veškeré fólie na autoskla Llumar mají atest od Ministerstva dopravy ČR
  • pohltí až 99% škodlivého UV záření, tím ochraňuje osoby ve voze a zvyšuje životnost interiéru
  • jejich reflexní schopnost odrazí až 65% tepelného slunečního záření a tím spoluvytváří příjemnější klima v interiéru vozu
  • pomáhá zlepšit vzhled vozu
  • Snižuje průhlednost čímž pomáhá utvářet lepší pocit soukromí a napomáhá bezpečnosti věcí ve voze proti odcizení
  • fólie jsou tvárné, lze tedy instalovat fólii na jakékoliv autosklo bez nutnosti napojování
  • firma Llumar poskytuje tříletou záruku, průměrná životnost fólií je ale mnohem vyšší

Bezpečnostní autofólie Llumar

  • veškeré fólie na autoskla Llumar mají atest od Ministerstva dopravy ČR
  • pohltí více než 96% škodlivého UV záření
  • snižuje riziko krádeže uvnitř vozu, při havárii ochraňuje cestující před úlomky rozbitého skla